Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Članska karta

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
gost
Gost

PorukaPoslao: Ponedeljak, 04.02.2008 13:41    Naslov: Članska karta Odgovoriti sa citatom

Poštovani,

Krajem novembra prošle godine sam uplatio članarinu za 2008. godinu i do danas sam dobio samo novi broj biltena. Člansku kartu još uvek nisam dobio i mislim da je tri meseca ipak previše. Kome mogu da se obratim za neke detaljnije informacije o ovome?

Pozdrav,
Vladimir
Nazad na vrh
aborovic

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Ponedeljak, 04.02.2008 15:55    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Clanske karte za sve one clanove koi uplate u pretplatnom periodu (novembar, decembar, januar) uvek saljemo sa prvim brojem biltena u novoj godini, a taj bilten mozete ocekivati u drugoj polovini februara. Bilten koji Vam je nedavno stigao je poslednji broj biltena za 2007. godinu.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Srdjan77
Gost

PorukaPoslao: Sreda, 25.03.2009 21:24    Naslov: I dalje mi nije stigla clanska karta Odgovoriti sa citatom

Polozio sam test pre skoro dva meseca, bio sam na prijemu, uplatio clanarinu ali jos nisam dobio ni clansku kartu ni casopis, kada mogu da ocekujem da ce stici?
Nazad na vrh
milicam

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Sreda, 25.03.2009 22:02    Naslov: Odgovoriti sa citatom

upravo u toku ove i prethodne nedelje je na kućne adrese naših članova stizao prvi ovogodišnji broj biltena uz koji je pakovana i članska karta.

ukoliko ti do kraja nedelje bilten br. 87 sa članskom kartom ne stigne javi to sekretaru kancelarije u novom sadu (e-mail adresu možeš naći na našem sajtu na strani kontakti).
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu