Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

problemi sa registracijom

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
MarijaGost
Gost

PorukaPoslao: Nedelja, 09.07.2006 08:44    Naslov: Kako da se registrujem bez broja clanske karte? Odgovoriti sa citatom

Jos uvek mi nije stigla clanska karta, uneta sam u listu clanova, da li postoji mogucnost da se registrujem na sajt i forum?
pozz
Nazad na vrh
aborovic

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Nedelja, 09.07.2006 14:27    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da bi registrovali svoj nalog na nasem sajtu neophodan uslov je da budete na spisku aktuelnih clanova. Za clanski broj se obratite svom lokalnom koordinatoru (adrese se nalaze na strani kontakti) i nakon toga cete moci da se registrujete.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
neboisha
Gost

PorukaPoslao: Utorak, 27.02.2007 21:09    Naslov: Podaci u bazi Odgovoriti sa citatom

Clanarinu sam uplatio pre mesec dana, clanska karta mi je stigla pre 10, tek nakon telefonske i e-mail urgencije, a jos uvek me nema u bazi clanova na sajtu, pa ne mogu da se registrujem na forumu. O cemu se radi?
Nazad na vrh
drug clan
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak, 01.03.2007 17:50    Naslov: PRISTUP LOGIN DIJELU SAJTA I FORUMA Odgovoriti sa citatom

Kada cu moci da pristupim LOGIN dijelu sajta i foruma i kada ce se moje ime naci na spisku clanova na nasem sajtu?

Namjerno se nisam potpisao imenom i prezimenom jer nas nekoliko imamo isti problem pa dako ga rijesite za sve istovremeno, a ne za svakoga pojedinacno.

Da napomenem, clan sam od 2002 godine i svake godine platim clanarinu jos u decembru i mislim da nije u redu iskljucivalje clanova koji redovno placaju clanarinu.
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Petak, 02.03.2007 00:45    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Na nasu veliku zalost niste usamljeni slucajevi ali se na otklanjanju problema radi (osoba zaduzena za azuriranje spiska clanova na sajtu iz, za sada, nepoznatog razloga svoj posao nije obavila).

Precizniji odgovor prosledjujemo (a nadamo se da ce se pre njega doci do resenja problema Smile ) cim ga dobijemo od web tima.

Molimo vas za jos malo strpljenja.
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Subota, 10.03.2007 00:20    Naslov: Odgovoriti sa citatom

web tim ::
Na forumu i mailing listama je bilo nekoliko primedbi da spisak clanova na sajtu nije azuran.

Obzirom da je clan web tima, koji je do nedavno obavljao azuriranje
spiska na sajtu, odustao od clanstva i svoje duznosti, zamolila bih
clanove da budu strpljivi dok web tim ne nadje adekvatno resenje za
ovaj, novonastali, problem.

Hvala svima koji su ukazali na problem, jer nas gore pomenuti clan
tima nije sam obavestio o svom odustajanju, pa je samim tim i doslo do
ovog zastoja.

Aleksandra Borovic za Web tim

Kako je ovo termin koji je isplaniran za podizanje novog sajta to ce problema (mozda) biti jos nedelju, dve pa vas sve molim za jos malo strplljenja.
Nazad na vrh
neboisha
Gost

PorukaPoslao: Ponedeljak, 02.04.2007 14:22    Naslov: Dobro Lazo, dokle ja da cekam... Odgovoriti sa citatom

Evo sad e dva meseca od poslednjeg azuriranja baze clanova na sajtu.
Kako se stranica sa novostima azurira konstantno, ne vidim u cemu je problem sa azuriranjem spiska clanova...
Maksimalno ste nezainteresovani i nije vas briga za clanstvo koje ce se mozda osuti zbog ovakvog vaseg ponasanja i omalovazavanja, jer nikome nije u interesu da mesecima bude neobavesten o stvarima koje ga zanimaju samo zato sto nekog mrzi da azurira j#$%&i spisak.
Polazete li nekome racune ili je Mensa vase privatno vlasnistvo?

Pamet u glavu!
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Utorak, 03.04.2007 07:34    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Prenosim odgovor web tima:

Usled tehnickih poteskoca nastalih u proteklih nekoliko meseci i nekih kadrovskih promena, kao i rada na sistemskom resenju ovog i slicnih problema, u proteklim mesecima je odrzavanje postojeceg Mensinog web sajta svedeno samo na najneophodnija obavestenja. Na taj nacin pokusavamo da tranzicioni period na novi sistem svedemo na minimum. Molimo Vas za jos malo strpljenja, jer ce navedeni problemi biti reseni veoma uskoro.
Nazad na vrh
neboisha
Gost

PorukaPoslao: Sreda, 04.04.2007 14:00    Naslov: Laza II Odgovoriti sa citatom

Ne mogu a da ne dam par komentara...
Zar mi, clanovi, nemamo prava na najneophodnija obavestenja (aktivnosti, manifestacije i slicno), ili je cilj privuci nove clanove testiranjima, uzeti im pare, a onda ih pustiti da mesecima cekaju da budu na spisku clanova, jer su oni (mi) tu zbog vas, a ne vi zbog nas...
A sto se strpljenja tice, milicam je zamolila za malo istog 10.03. uz informaciju da ce problem biti resen za nedelju - dve... I dalje cekamo...
Ali avaj, nama ne ostaje nista drugo nego da se nadamo da ce se neko smilovati nama, obicnim smrtnicima i da ce se pisljivi spisak update-ovati.
Da, i jedva cekam da vidim to "sistemsko resenje" koje ce resiti sve probleme i onemoguciti natprosecno neodgovorne persone da maltretiraju ostatak natprosecne populacije.
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Četvrtak, 05.04.2007 20:43    Naslov: Re: Laza II Odgovoriti sa citatom

neboisha ::
Zar mi, clanovi, nemamo prava na najneophodnija obavestenja (aktivnosti, manifestacije i slicno), ili je cilj privuci nove clanove testiranjima, uzeti im pare, a onda ih pustiti da mesecima cekaju da budu na spisku clanova, jer su oni (mi) tu zbog vas, a ne vi zbog nas...

Svi clanovi koji su uplatili clanarinu, i ciju e-mail adresu imamo u bazi podataka, uredno dobijaju sva obavestenja putem e-maila i imaju pristup mailing listama Mense.

Zbog problema sa azuriranjem spiska na sajtu izvesnom broju clanove je onemogucen pristup jedino ovom forumu, koji je samo jedna od mogucnosti prenosenja informacija (ujedno da napomenem da je forum nedavno uveden, sto samo dokazuje da nije neophodan za prenosenje informacija o aktivnostima). Tako da prethodni navod nije bas sasvim tacan. Ukoliko vasu adresu nemamo u bazi podataka, mozete je dostaviti u bilo kom trenutku mailmasteru (adresu cete naci na stranici Kontakti naseg zvanicnog sajta) i bicete ukljuceni u mailing komunikaciju.

Citat:
Da, i jedva cekam da vidim to "sistemsko resenje" koje ce resiti sve probleme i ...

Verujem da cete biti zadovoljni Wink
Nazad na vrh
novi clan
Gost

PorukaPoslao: Utorak, 19.06.2007 11:04    Naslov: Kada ce raditi ovaj LOGIN Odgovoriti sa citatom

Postao sam clan mense pre dva dana Very Happy. Na ovom sajtu LOGIN ne radi Mad. Video sam da je bilo slicnih problema i ranije.
Kada ce to biti reseno? Question Question
Nadam se da nece uslediti odgovor "za mesec, dva, a mozda i tri".
Slao sam mail i webmasteru, ali on ne odgovara... Mad Mad Mad
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Utorak, 19.06.2007 12:56    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Od momenta kad se uplati clanarina, do momenta kada se dobije pristup Mensinim elektronskim komunikacijama prodje uvek najmanje 10 dana.

U poslednjih par meseci jeste bilo problema i jos uvek ih ima, zbog rada na postavljanju novog web-sajta Mense, i njegovog povezivanja sa svim ostalim e-komunikacijama, bazom podataka, mailing listama, forumom isl. Problemi ce biti reseni vremenom, ali sigurno ne odmah po postavljanju novog sajta, je tek onda cemo ocekivati saradnju clanova na otkrivanju propusta, i informisanju web tima o problemima sa kojima se budu suocavali.
Nazad na vrh
gost
Gost

PorukaPoslao: Ponedeljak, 27.08.2007 17:15    Naslov: problemi sa registracijom Odgovoriti sa citatom

Ne mogu da se registrujem , ne prihvata mi podatke. Poslala sam mail na dve adrese sa strane "kontakti" , koje mislim da su zaduzene za to, ali niko mi ne odgovara. (nema me ni na listi clanova , i ako sam platila clanarinu pre nekoliko meseci)
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Ponedeljak, 27.08.2007 22:50    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kažete da vas nema na spisku članova na sajtu pa je to signal da vaša uplata nije evidentirana u bazi podataka.
Pošaljite e-mail na izvršni odbor, adresu ćete naći na stranici Kontakti.
Nazad na vrh
SrdjanDBoi
Gost

PorukaPoslao: Petak, 31.08.2007 09:31    Naslov: Registracija Odgovoriti sa citatom

Kada hocu da se registrujem, trazi mi clanski broj....kako da se registrujem a da ga nemam ? Laughing
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Petak, 31.08.2007 10:23    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa, da bi se koristio ovaj forum, mora da se ima clanski broj. Oni clanovi koji ga iz nekog razloga nisu saznali, mogu da se jave administratoru baze podataka, a njegovu adresu ce naci na nasem sajtu, stranica Kontakt, pod: Azuriranje podataka o clanovima.

Znaci, odgovor na pitanje je - nema mogucnosti registracije bez clanskog broja.
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak, 20.12.2007 20:46    Naslov: reg Odgovoriti sa citatom

imam problem oko registracije na forumu, kome da se obratim?
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Petak, 21.12.2007 00:14    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Za sve poslove oko Mensinih elektronskih komunikacija nadlezan je web tim. Adresu cete naci na stranici Kontakt naseg sajta.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu