Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

O nazivu udruzenja

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Gost

PorukaPoslao: Nedelja, 18.11.2007 20:02    Naslov: ALO!!! Odgovoriti sa citatom

Zašto je skinuto moje pitanje? Nije bilo nepristojno, nikoga nije vređalo, a bilo je više nego logično. I zašto se neki ljudi ponašaju kao da je mensa njihovo privatno vlasništvo?
Pitam ponovo: Koji je zvanični naziv naše Mense? Nalazim se na forumu "Mense Srbije" , a na uplatnici za 2008 treba upisati "Mensa Srbije i Crne Gore" , ili preformulisano: Da li se nalazim na sajtu nepostojeće Mense, ili plaćam članarinu nepostojećoj Mensi?
Pitanje je u vezi učlanjenja, i niko nema pravo da ga skida. Imam uslov za učlanjenje, želim da postanem član, i moje legitimno pravo je da pitam za ime organizacije kojoj treba da pristupim. Ko je to toliko osetljiv? Koga vređa jedno banalno, a pri tome sasvim logično pitanje?
Dakle, ko je skinuo pitanje i sa kojim pravom?
Nazad na vrh
milicam

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Nedelja, 18.11.2007 20:57    Naslov: Re: ALO!!! Odgovoriti sa citatom

Anonymous ::
Imam uslov za učlanjenje, želim da postanem član, i moje legitimno pravo je da pitam za ime organizacije kojoj treba da pristupim.

U toku je proces preregistracije udruzenja a za vise detalja obrati se na adresu predsednistva (adresu ces naci na sajtu, na strani kontakti).

Ko je to toliko osetljiv?

Vidis ti kako je to dobro pitanje Cool

Koga vređa jedno banalno, a pri tome sasvim logično pitanje?
Dakle, ko je skinuo pitanje i sa kojim pravom?

Pitanje je nestalo greskom dok sam premestala neke delove ovog podforuma.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Gost

PorukaPoslao: Nedelja, 18.11.2007 21:55    Naslov: devize, devize Odgovoriti sa citatom

" U toku je proces preregistracije udruzenja a za vise detalja obrati se na adresu predsednistva (adresu ces naci na sajtu, na strani kontakti). "

Ovo sam čuo negde prošle godine u ovo doba, dok sam još bio član

ps. Vidim da se uplate za 2008 godinu primaju od 1. decembra. Pitam kad stiže članska karta koja se uplati tog dana? Ima li šanse da bude za manje od dva meseca, ili bar do proleća. Ako dobijem makar odgovor na ovo pitanje obećavam da ću opet postati član, jer time bi bilo dokazano da je ažurnost nadležnih u Mensi doživela neviđenu ekspanziju
I uopšte nije važno ako kartice izgledaju jeftinije od bonova za benzin iz 90-tih!!!
Nazad na vrh
milicam

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Nedelja, 18.11.2007 22:06    Naslov: Re: devize, devize Odgovoriti sa citatom

Ako dobijem makar odgovor na ovo pitanje obećavam da ću opet postati član, jer time bi bilo dokazano da je ažurnost nadležnih u Mensi doživela neviđenu ekspanziju

posle onakvog nastupa ova recenica je za mene pravi izazov. Cool
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu