Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

o iq testu

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
tupan
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak, 01.10.2015 17:28    Naslov: o iq testu Odgovoriti sa citatom

imam par pitanja za vas iz te organizacije.
dakle odakle vam uopste ideja da se necija inteligencija moze izraziti brojem npr 109,67 ili 146.da je necija mentalna sposobnost odredjena brojem, to je smesno. Po meni vi ako verujete da je to moguce po meni ste glupi. dalje, odakle vam ideja da tzv IQ TEST meri inteligenciju uopste, on bi KAO trebao da odredjuje intelekt osobe a ne inteligenciju i to opet ne brojem. npr ako ja dodjem kod vas i dobijem rezultat iq 160 recimo jel to znaci da nisam sposoban savladati probleme i razmisljati duboko kao neko kome ste lupili etiketu recimo 170, naravno da ne.dalje, odakle vam ideja da 2 posto ljudi moze samo resiti test za 148, to ste samo pretpostavili a i da niste bum danas se rodi 1000 ljudi a niko ne umre ode procenat dole. samo clanstvo u mensi po meni je kompleks, jel vi zaista mislite da ce ako 10 inteligentnih ljudi sedne za sto da ce nesto da se izrodi, to je tragikomicno, zasto nije do sada. cak i da vas tzv test meri inteligenciju i sve to po meni je to osim kompleksa, jedna vrsta ogranicenja.jer koji god broj da ispadne uvek postoji broj veci, ima masu ljudi koji nikad nisu merili iq a postigli su nesto, tesla, darvin, njutn...nemam vise sta da vam kazem govorite sami za sebe.
Nazad na vrh
tupan
Gost

PorukaPoslao: Subota, 03.10.2015 17:43    Naslov: h Odgovoriti sa citatom

zasto niste odgovorili na moje pitanje, stao vam mozak jer nisam pitao koja fiugura nastavlja niz . posto samo to i znate.
Nazad na vrh
tupan
Gost

PorukaPoslao: Nedelja, 04.10.2015 14:49    Naslov: testiranje Odgovoriti sa citatom

dobicu maksimum iq kod vas iako mislim da to ne meri inteligenciju. posto sam zbog raznih poroka zaglavio kod psihologa koji mi je ustanovio da imam paranoju i vas glupi iq preko 200 a nemam ni srednju ni posao imam 30 god. vidimo se na testiranju glupani
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu