Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Donja granica starosti za pristup Mensinom testu u 2013 g.?

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Iv popov
Gost

PorukaPoslao: Petak, 08.02.2013 21:47    Naslov: Donja granica starosti za pristup Mensinom testu u 2013 g.? Odgovoriti sa citatom

Koliko je donja granica starosti za pristup mensi u 2013 godini?
Nazad na vrh
aborovic

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Petak, 08.02.2013 22:07    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Donja granica se ne menja svake kalendarske godine. Donja granica u pogledu starosti kandidata je 17 godina, a u pogledu vrednosti IQ po Katelovoj skali je 148.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Stefan1
Gost

PorukaPoslao: Sreda, 10.04.2013 15:08    Naslov: Pitanje vezano za prisustvovanje Odgovoriti sa citatom

Dobar dan, ja sam Stefan iz Nisa i imam pitanje u vezi donje starosne granice. Dakle, imam 16 godina i punim 17 nakon sto ce test biti obavljen u Nisu, za manje od mesec dana. Problem je sto u trenutku testiranja necu imati 17 godina. Da li bi i dalje mogao prisustvovati testu ili cu morati da cekam do sledece godine.
Nadam se da cu dobiti brz odgovor da bih imao dovljno vremena da napravim uplatu.
Hvala.
Nazad na vrh
milicam

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Sreda, 10.04.2013 15:23    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kako to lepo kaže naš zvanični psiholog "Sačuvajte taj entuzijazam za naredno testiranje koje bude organizovano pošto napunite 17 godina".
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu