Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pitanje o "bodovanju" na testu

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
igor123
Gost

PorukaPoslao: Subota, 17.03.2012 21:14    Naslov: Pitanje o "bodovanju" na testu Odgovoriti sa citatom

Znam da svaki zadatak na mensinom testu nosi isti broj bodova, nego me zanima da li se dobijaju "polovicni" bodovi? Kod tezih zadataka recimo gde treba da se poklope vise faktora (oblik, sencenje, ugao...), ne poklopimo sve faktore, vec samo deo, da li je taj zadatak delimicno tacan (dobija se neki manji broj bodova od maksimalnog) ili skroz netacan? Znaci pitanje je da li jedan zadatak moze biti skroz tacan ili skroz ne tacan, ili se boduje ta neka delimicna tacnost?
Nadam se da sam dobro objasnio.
Nazad na vrh
milicam

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Nedelja, 18.03.2012 14:56    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Moram priznati da uopšte ne razumem kako bi iz odgovora koji se upiše na list za odgovore (jedno jedino slovo/broj) moglo da se dokuči dokle je kandidat "ispravno" razmišljao i za taj deo razmišljanja mu dati "odgovarajući deo" bodova određenog zadatka.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu