Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Šta se dobija učlanjenjem?

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Milosh
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak, 30.11.2006 16:30    Naslov: U chemu je fora sa ovim forumom... Odgovoriti sa citatom

Zashto se ne mogu registrovati i koji je to fazon da se mogu otvarati nove teme, a ne moze se odgovarati na postojece teme???
Kada mi date obrazlozenje, moracu opet otvarati novu temu ako budem zeleo nesto da odgovorim. Bezveze...

PS

Procitao sam jednu glupost na koju jako zelim da odgovorim:
Citat:

Drugo, jako je vazno da si lepo spavala, dobro jela, smirila emocije pre testa, itd. Mozda i najvaznije.

Podvlachim ovo Mozda i najvaznije, ako je taj test stvarno merodavan, onda je najvaznije da je chovek inteligentan, a ne sit, smiren i naspavan. Nije to test koncentracije nego inteligencije!
Nazad na vrh
aborovic

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Četvrtak, 30.11.2006 18:43    Naslov: Re: U chemu je fora sa ovim forumom... Odgovoriti sa citatom

Milosh ::
Zashto se ne mogu registrovati i koji je to fazon da se mogu otvarati nove teme, a ne moze se odgovarati na postojece teme???

Zamisljeno je da na ovom delu foruma postave pitanja osobe koje zanima nesto o Mensi, a da odgovor daju osobe iz Mense koje su za to kompetentne.

Na forum se mogu registrovati samo aktuelni clanovi Mense SCG.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Milosh
Gost

PorukaPoslao: Petak, 01.12.2006 11:10    Naslov: Shta se sve dobija uchlanjenjem??? Odgovoriti sa citatom

Citat:
Zamisljeno je da na ovom delu foruma postave pitanja osobe koje zanima nesto o Mensi, a da odgovor daju osobe iz Mense koje su za to kompetentne.

Na forum se mogu registrovati samo aktuelni clanovi Mense SCG.

Jako losha zamisao, koja ne dozvoljava normalnu diskusiju...

OK, a sta ja dobijam time shto cu se uchlaniti u Mensu? Osim shto cu moci slobodno pisati po forumu i sto cu biti siromashniji za x dinara.

Ja sam se testirao josh 21.02.2004. i imao sam iq > 156. Tada se nisam hteo uchlaniti poshto me niko nije ubedio da mi se isplati dati (tadashnjih) 1000 dinara.
Poshto ja mislim da Mensa postoji samo da bi neki ljudi lechili svoje komplekse, a nekoliko njih se bogatilo na njihov rachun, molim Vas da pokushate da me razuverite da nije tako i nagovorite me da se uchlanim.

Pozdrav od Milosha!
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Petak, 01.12.2006 14:30    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Informacije o brojnim aktivnostima Mense SCG date su na nasem zvanicnom web-sajtu, cija adresa se nalazi u vrhu ove stranice.
Nazad na vrh
mixolini
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak, 28.08.2008 12:27    Naslov: clanstvo u mensi???? Odgovoriti sa citatom

jedno konkretno pitanje: sta dobijam time sto sam uplatio clanarinu, sem clanske kartice i pristupa forumu?

hvala..
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Četvrtak, 28.08.2008 21:37    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sve osobe koje zadovolje uslov za clanarinu dobiju poziv da prisustvuju prijemu za nove clanove, na kojima dobiju veoma opsiran odgovor na ovo pitanje. Ukoliko ste propustili prijem za nove clanove, javite se koordinatoru lokalne Mense kojoj pripadate (adrese su na stranici kontakt zvanicnog sajta Mense Srbije), koji ce vas obavestiti kada bude zakazan sledeci prijem za nove clanove u tom gradu.

Uopste govoreci, Mensa pruza mogucnosti svojim clanovima da se ukljuce u brojne aktivnosti, o kojima se takodje mozete informisati na stranicama zvanicnog sajta Mense Srbije. Adresu sajta cete naci u vrhu ove strane.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu