Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

promena adrese

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
tvujcic
Gost

PorukaPoslao: Utorak, 17.06.2008 12:00    Naslov: promena adrese Odgovoriti sa citatom

kada sam radila test na upitniku, kao i na koverti, sam navela adresu na kojoj sam tada stanovala i na koju sam i dobila rezultate. medjutim, u medjuvremenu sam promenila adresu pa me zanima da li ce mi clanska karta stici na onu koju na uplatnici budem navela. drugo, kada ce biti prijem novih clanova za podrucje jagodine? pisala sam koordinatoru u kragujevcu, ali nisam dobila odgovor.[/b]
Nazad na vrh
aborovic

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Sreda, 18.06.2008 22:09    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Priavljivanje promene podataka se moze izvrsiti telefonom kod sekretara kancelarije Mense u Novom Sadu, u vreme dezurstva, sredom i subotom od 19 do 21h. Tel: 021/456-000.

Drugi nacin je putem e-maila, adresu cete naci na stranici Kontakt naseg zvanicnog sajta pod: Azuriranje podataka o clanovima.

Ukoliko je clanska karta vec poslata na pogresnu adresu, dogovoricete se sa dezurnim sekretarom kancelarije da vam je ponovo posalje na ispravnu adresu.

U vezi prijema za nove clanove iz Jagodine i Paracina, sve kandidate koji su ispunili uslov za clanstvo na prolecnom testiranju u ovim gradovima ce kontaktirati nas predstavnik iz Paracina putem e-maila.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu