Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pa sta je sad opet???

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
valjda_FM
Gost

PorukaPoslao: Utorak, 19.02.2008 00:40    Naslov: Pa sta je sad opet??? Odgovoriti sa citatom

Ceda ovde, marksovac. Trebalo mi je dva dana da se setim ovoga...

Ja, posto sam stalno ulogovan, ne bi trebalo da imam problema ni da me (ne)opravdano izbrisete iz evidencije (prosle godine, kad sam greskom izbrisan, imao sam pristup sa svog racunara). Pre 1. marta ne mozete da me izbrisete ni opravdano, ni neopravdano.
Ali eto, ja nemam pristup (ni ovde, ni na sajtu). Kakva je greska u pitanju?
Nazad na vrh
milicam

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Utorak, 19.02.2008 04:36    Naslov: Re: Pa sta je sad opet??? Odgovoriti sa citatom

valjda_FM ::
Ja, posto sam stalno ulogovan, ne bi trebalo da imam problema ni da me (ne)opravdano izbrisete iz evidencije (prosle godine, kad sam greskom izbrisan, imao sam pristup sa svog racunara).

momci popravili bug Cool

Pre 1. marta ne mozete da me izbrisete ni opravdano, ni neopravdano.

smela bih da se zakunem da je isla poruka na info da je ove godine onemogucivanje e-komunikacije proslogodisnjim clanovima koji nisu obnovili clanstvo uplatom ovogodisnje clanarine (kakva recenica Very Happy) istovremeno za sve liste i bord i da ce to biti uradjeno 01.02. (tj. neki dan kasnije jer treba vremena da stignu sa svih strana sve uplate obavljne u poslednja dva dana januara, a sve to po odluci sa jednog od sastanaka predsednistva (ko ce sad da kopa po zapisnicima i biltenima).

Ali eto, ja nemam pristup (ni ovde, ni na sajtu). Kakva je greska u pitanju?

greska u racunanju na to da se stvari ne menjaju Cool

p.s. ne, onemogucivanje nije posledica geske u kucanju. recnik koji koristim kaze da su pravilna oba oblika - i onemogucivanje i onemogucavanje.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
aborovic

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Utorak, 19.02.2008 08:51    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Odlukom sa sastanka predsednistva od 04.02.2007., clanovi koji su uplatili clanarinu za prethodnu godinu imace pristup mensinim e-komunikacijama zakljucno sa 31.01. naredne godine.

Zapisnik sa ovog sastanka je objavljen u biltenu br. 72, od marta 2007. godine, tacka zapisnika 3.3.

Nekoliko dana posle naznacenog datuma (da bi bilo sigurno da su sve uplate do 01.02. registrovane i spiskovi azurirani), mailmaster je izvrsio reviziju clanova na mailing listama, kao i reviziju naloga na sajtu i forumu, tako da su svi clanovi cija uplata clanarine za 2008. godinu nije do tog trenutka registrovana, izgubili pristup mensinim e-komunikacijama, osim sigovskih mailing lista.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu