Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

kako obnoviti lanstvo

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Sandro Krsti
Gost

PorukaPoslao: Ponedeljak, 24.07.2006 14:26    Naslov: Zar je vec prolo 7 godina? Odgovoriti sa citatom

20.03.1999.godine u Beogradu sam se testirao,postignuti rezultat omoguio mi je lanstvo u Mensi. Prijem novih lanova vrio se 05.i 06.07.1999. godine,ali nisam bio u mogunosti da se pojavim i tako narednih 7 godina. Pa se pitam da li taj moj rezultat "vai" i dalje,i kakva je procedura....

Question
Nazad na vrh
aborovic

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Ponedeljak, 24.07.2006 18:13    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jednom postignut rezultat potreban za ulanjenje u Mensu vai celog ivota. Prdlaem da poalje mail naem administratoru baze podataka (podaci@mensa.org.yu), da proveri da li te ima u evidenciji (trebalo bi), i ako je sve ok, moe da uplati lanarinu u bilo kom trenutku i da nam se pridrui.

Ukoliko, pak, eli da prisustvuje jednoj od prezentacija Mense koju organizujemo posle svakog testiranja za nove lanove, javi se negde u oktobru na telefon Mense BG (065/mensabg), pa e saznati kad otprilike planiramo takvu prezentaciju.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
vesna
Gost

PorukaPoslao: Ponedeljak, 04.12.2006 20:45    Naslov: ponovo clan Odgovoriti sa citatom

Vec nekoliko godina nisam clan Mense, jednostavno zato sto nisam uplacivala clanarinu. Zanima me, da li je dovoljno da uplatim clanarinu za npr. 2007 godinu da bi automatski ponovo postala clan?
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Ponedeljak, 04.12.2006 23:39    Naslov: Re: ponovo clan Odgovoriti sa citatom

i opet - kao sto je aleksandra vec napisala:
aborovic ::
Jednom postignut rezultat potreban za ulanjenje u Mensu vai celog ivota. Predlaem da poalje mail naem administratoru baze podataka, da proveri da li te ima u evidenciji, i ako je sve ok, moe da uplati lanarinu u bilo kom trenutku i da nam se pridrui.

Ukoliko, pak, eli da prisustvuje jednoj od prezentacija Mense koju organizujemo posle svakog testiranja za nove lanove, javi se ... na telefon Mense BG (065/mensabg), pa e saznati kad otprilike planiramo takvu prezentaciju.
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslao: Sreda, 13.06.2007 16:14    Naslov: kako obnoviti lanstvo Odgovoriti sa citatom

molim vas zanima me kako mogu obnoviti lanstvo u mensi?

testirao sam se i ulanio 2004 god.

unapred zahvalan
Pozdrav
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Četvrtak, 14.06.2007 23:52    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Na strani Clanovi naseg zvanicnog sajta naci cete link ka instrukcijama za uplatu clanarine. Sve sto treba da uradite je da postupite po uputstvu.

Poslednja izmena: aborovic, dana Petak, 20.07.2007 00:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
gost
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak, 12.07.2007 12:26    Naslov: kako obnoviti lanstvo Odgovoriti sa citatom

opet ja i opet zbog obnove lanstva.

Postupio sam ba kako mi je reeno

Poslao sam e-mail sa svojim podacima i jo uvek nisam dobio odgovor

Kako dalje?
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Četvrtak, 12.07.2007 13:49    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Posaljite meni svoje podatke (ispod avatara naci cete dugme pp, preko koga mi mozete poslati privatnu poruku), pa cu pokusati da proverim o cemu se radi i javicu vam.
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Četvrtak, 12.07.2007 18:24    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hm, u stvari necete moci da mi posaljete poruku.

Posto se niste potpisali, ne znamo o kome se radi, te molim da jos jednom posaljete e-mail na adresu izvrsnog odbora Mense, naci cete je na stranici Kontakt naseg sajta (adresa u vrhu ove strane)

Razgovarala sam sa administratorom, i obecao je da ce odmah pokusati da resi taj problem.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu