Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Kada mogu da dodjem i gde da uradim mensa test ?!

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ptak 13.
Gost

PorukaPoslao: Subota, 29.08.2009 02:09    Naslov: Kada mogu da dodjem i gde da uradim mensa test ?! Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima,
Ja sam Adamovic Nikola iz Zajecara, imam 18 godina i zeleo bi da mi neko kaze kada mogu da dodjem i gde da uradim mensa test inteligencije...zainteresovan sam da postanem mensa clan pa bih molio neki validan i adekvatan odgovor u skorije vreme

anikola @ nadlanu . com

Hvala unapred
Pozdrav !
Nazad na vrh
milicam

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Nedelja, 30.08.2009 02:18    Naslov: Re: Kada mogu da dodjem i gde da uradim mensa test ?! Odgovoriti sa citatom

ptak 13. ::
... zeleo bi da mi neko kaze kada mogu da dodjem i gde da uradim mensa test inteligencije...

Pred svaku sezonu testiranja koordinatori lokalnih Mensi i komisija za testiranje dogovore raspored testiranja po gradovima i taj (okvirni) raspored bude okačen na naš sajt. No, pošto pretpostavljamo da niko ne svraća na nas sajt svaki dan sve očekujući taj raspored to uvek preporučujemo prijavljivanje na našu mailing listu preko koje desetak-petnaest dana pred svako testiranje pošaljemo poruku (obaveštenje) na adrese koje su priključene na listu.

Kada rasporeda na sajtu nema da se zaključiti da niko ne bi mogao da ti kaže gde i kada da dođes "da uradiš mensa test inteligencije".

ptak 13. ::
zainteresovan sam ... pa bih molio neki validan i adekvatan odgovor u skorije vreme

Nadam se da je ovaj "validan i adekvatan odgovor" dovoljno brzo dobijen.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
dull boy
Gost

PorukaPoslao: Petak, 20.04.2012 14:02    Naslov: Mogucnosti testiranja Odgovoriti sa citatom

Da li postoji mogucnost testiranja izvan ponudjenih termina?
Da li postoji jos neko mesto gde mogu da se testiram (neka druga organizacija, psiholog ...), a da rezultati budu zvanicno priznati ?
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Ponedeljak, 23.04.2012 10:43    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Postoje razne mogucnosti, ali bi bilo dobro da svoje pitanje konkretizujete i uputite ga direktno komisiji za testiranje. Adresa je testiranje@mensa.rs

U drugom delu pitanja raspitujete se za zvanicno priznat rezultat. Ako mislite na rezultat koji priznajemo za uclanjavanje u Mensu, onda je to samo rezultat postignut na testiranju koje organizuje Mensa. Ukoliko Vam zvanican rezultat treba za neku drugu organizaciju/instituciju, trebalo bi da se raspitate kod njih cije rezultate testiranja priznaju.
Nazad na vrh
odisej
Gost

PorukaPoslao: Nedelja, 13.05.2012 10:53    Naslov: Testovi 2012. Odgovoriti sa citatom

Pošto sam izgleda već propustio testiranje u Beogradu za maj, a ne bih da čekam nekoliko meseci za sledeće testiranje, zanima me da li bi mogao da se prijavim za testiranje u Pančevu 19 maja?

Ako može, koja je stranica prijavne forme za Pančevo?

Da li je prijavljivanje već počelo i ima li još mesta?

Hvala
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Nedelja, 13.05.2012 18:47    Naslov: Re: Testovi 2012. Odgovoriti sa citatom

odisej ::
Pošto sam izgleda već propustio testiranje u Beogradu za maj, a ne bih da čekam nekoliko meseci za sledeće testiranje, zanima me da li bi mogao da se prijavim za testiranje u Pančevu 19 maja?

Mesto stanovanja nije presudno u smislu mesta testiranja. Možete se testirati u bilo kom mestu u Srbiji u kome organizujemo testiranje ukoliko vam termin odgovara.

Ako može, koja je stranica prijavne forme za Pančevo?

Za ovaj put ne postoji prijavna forma za testiranje u Pančevu ali je velika verovatnoća da ćemo u toku ove godine započeti sa primenom procedure koju praktikujemo za tetiranja u Beogradu.

Da li je prijavljivanje već počelo i ima li još mesta?

Prijavljivanje u Pančevu se obavlja na licu mesta na dan testiranja.
Ukoliko ste izvršili uplatu nadoknade za Beogradsko testiranje ali niste bili u mogućnosti da se na samom testiranju pojavite, možete tu uplatu iskoristi u Pančevu samo je potrebno da na prijavljivanje, uz ostala dokumenta, donesete i dokaz o uplati.
Nazad na vrh
odisej
Gost

PorukaPoslao: Nedelja, 23.09.2012 16:41    Naslov: Prijava za testiranje Odgovoriti sa citatom

Pošto sam već u maju izvršio uplatu za testiranje, i nažalost propustio testiranje, rečeno mi je da uplatnica važi i za sledeće testiranje.
Međutim u prijavnoj formi dobijam poruku "Prijava još uvek nije registrovana".
Svi podaci su ispravno popunjeni tako da nisam siguran da li je do same uplate ili je nešto drugo u pitanju.

Da li bi trebao da napravim novu uplatu za testiranje (promenila se i cena a i status nezaposlenog lica)?
Ako uradim tako i ako se ponovi greška da nemogu da se prijavim na testiranje da li je uopšte moguće izaći na testiranje?
Da li je moguće uplatiti samo razliku u ceni između prethodne uplatnice i nove cene ili je sistem podešen tako da gleda visinu uplate?

Hvala
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Nedelja, 23.09.2012 21:23    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Molim vas da pošaljete mail sa svojim podacima komisiji za testiranje na adresu koju imate u potpisu poruke koju ste dobili preko liste za obaveštavanje zainteresovanih.
Nazad na vrh
vpolomac

Na boardu od: 04 Avg 2006

PorukaPoslao: Četvrtak, 11.09.2014 08:57    Naslov: Pitanje Odgovoriti sa citatom

Da li je moguce organizovati testiranje u GM u narednih mesec-dva-tri?

Postoji interesovanje, a prvo i jedino testiranje u GM bilo u novembru prosle godine.

Verovatno sam pocela da gojim prase uoci bozica, pa pitam ovako sad-za-sad, ali eto... ja cu da pitam, a vi vidite sta cete!

Wink

Pozdrav,

Vesna
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku Pošaljite email
aborovic

PorukaPoslao: Četvrtak, 11.09.2014 09:12    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pitanja u vezi sa organizacijom testiranja se postavljaju na mailing listi testiranje, adresa je na stranici Kontakt našeg web sajta.
Nazad na vrh
gost
Gost

PorukaPoslao: Utorak, 23.09.2014 16:20    Naslov: ,,vreme je novac" Odgovoriti sa citatom

Zbog nedostatka "vremena" planirao sam da pristupim testiranju u nekom gradu u sremu /St.Pazova/.Da li je objavljena lista gradova konačna?Hvala,pozdrav!
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Ponedeljak, 29.09.2014 22:36    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sto se Vojvodine tice, to je to za ovu godinu.
Nazad na vrh
gost
Gost

PorukaPoslao: Sreda, 05.08.2015 13:22    Naslov: Datumi testiranja u okviru akcije "Dan inteligencije&qu Odgovoriti sa citatom

Imam jedno pitanje. Zeleo bi da se testiram za akciju povodom dana inteligencije. Dali se zna tacan datum pocetka akcije posto na sajtu ne stoji?
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Sreda, 05.08.2015 18:21    Naslov: Re: akcija testiranja Odgovoriti sa citatom

Akcija Dan inteligencije se uvek izvodi tokom celog okotobra i ponekad zahvati deo novembra.

Za pravovremeno i potpuno obaveštenje o predstojećim testiranjima priključite svoju adresu mejling listi preko koje šaljemo obaveštenja popunjavanjem forme do koje vodi link sa prve strane sajta Mense Srbije.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu