Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

ntc sistem za ucenje

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
mama
Gost

PorukaPoslao: Sreda, 17.02.2010 16:21    Naslov: ntc sistem za ucenje Odgovoriti sa citatom

na koji nacin deca iz unutrasnjosti(cuprija) mogu pristupiti vasem ntc programu za ucenje?da li to postoji kao letnja skolica ili... ?imam sina koji ima 6 god.zanima me i starosna granica za upis u takvu skolu.
Nazad na vrh
milicam

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Sreda, 17.02.2010 18:17    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Na postavljena pitanja najbolje moze da vam odgovori autor progrma ciju cete adresu naci ako ispratite link "NTC - sistem ucenja" sa naslovne strane naseg sajta (da ne shvatite pogresno bord ne dozvoljava da u textu ostavljamo linkove i mail adrese).
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Annja
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak, 05.05.2011 21:19    Naslov: pozdrav Odgovoriti sa citatom

Moram da kazem da sam razocarana sto na vasem sajtu osim nekih opstih informacija, nisam nasla bar delove predavanja ili isecaka iz raznih radio i tv emisija u kojima je gostovao gospodin Ranko Rajovic, koji me je zaista odusevio jer sam cula mnogo novih, poucnih i zanimljivih informacija i prica.
Mislim da bi tako sajt bio mnogo zanimljiviji i funkcionalniji. Very Happy
A na racun nekih vasih posetioca, moram da prokomentarisem da su forumske poruke tzv "podvale" pojedinih gostiju izuzetno glupe ili tragikomuicne a nikako duhovite ili inteligentne.
Prosto mi nije jasno otkud oni tu?! No, svega u Bozijoj basti Smile
Nazad na vrh
aborovic

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Petak, 06.05.2011 07:35    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Na sajtu Mense postoji onoliko informacija o programu NTC koji sprovodi jedan ogranak Mense, koliko je sam autor smatrao da je potrebno. Po njegovom nalogu sve zainteresovane za porogram NTC upucujemo da kontaktiraju njega licno, na e-mail adresu koja je ostavljena na stranici sajta Mense Srbije koja sadrzi informacije o odseku za darovite i samom NTC programu (link cete naci na prvoj stranici naseg sajta).

Sto se tice ove, pocetne stranice foruma Mense Srbije, mozemo jedino da kazemo da je to jedina stranica dostupna siroj javnosti (sve ostale stranice su dostupne iskljucivo clanovima Mense Srbije). Shodno tome na ovoj stranici se mogu naci raznoliki komentari, u onoj meri koliko je raznolika i siroka javnost.

Urednici ove stranice nastoje da na ona pitanja koja su konkretna i imaju smisla, daju adekvatan odgovor.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu