Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pitanja o obnovi clanstva i naknadnom uclanjenju

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Sloba NYC
Gost

PorukaPoslao: Nedelja, 16.11.2008 00:11    Naslov: Pitanja o obnovi clanstva i naknadnom uclanjenju Odgovoriti sa citatom

Tokom svojih studija u Beogradu polozio sam test za tadasnju Mensa Yugoslavia i bio clan do 31.12.2000 kada mi je clanstvo isteklo.
Ako me secanje ne vara, trebalo bi da je na testiranju receno da test vazi dozivotno, pa me interesuje kako mogu obnoviti clanstvo? Hvala unapred.
Nazad na vrh
aborovic

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Ponedeljak, 17.11.2008 23:00    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da, rezultat koji ste postigli na testu, a kojim ste se kvalifikovali za uclanjenje u Mensu - vazi dozivotno.

Na nasoj web prezentaciji se nalaze instrukcije za uplatu clanarine (link je na naslovnoj strani). Medjutim, kako se blizi kraj kalendarske godine, predlazem vam da sacekate pocetak decembra. Tada ce na sajtu biti postavljena i informacija o iznosu clanarine i pocecemo da primamo uplate clanarine za narednu godinu.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
gbrkic
Gost

PorukaPoslao: Sreda, 04.03.2009 15:11    Naslov: clanstvo Odgovoriti sa citatom

pozdrav svima,

Jedno pitanje - polozio sam test pre 4-5 godina u Novom Sadu i u tom momentu nisam podneo zahtev za clanstvo. Da li mogu sada da se uclanim na osnovu tog rezultata?
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Sreda, 04.03.2009 22:36    Naslov: Odgovoriti sa citatom

aborovic ::
Jednom polozen test sa rezultatom koji zadovoljava kriterijum za uclanjenje u Mensu vazi trajno. Kandidat sa takvim rezultatom se moze uclaniti u bilo kom trenutku. Instrukcije za uplatu clanarine nalaze se na zvanicnom sajtu Mense (link je u vrhu ove stranice)
Nazad na vrh
Amelie
Gost

PorukaPoslao: Subota, 20.02.2010 19:25    Naslov: Uclanjenje u Mensu Odgovoriti sa citatom

Polozila sam Mensin test pre recimo 4 godine, mada nikad do sada nisam imala afiniteta da se uclanim.
Volela bih da mi kazete iz licnog iskustva (ne da mi pisete da pogledam na zvanicnom sajtu!) sta zapravo donosi clanarina u Mensi, da li postoje neke akcije, programi ili nesto vec.
Takodje, zanima me kako su koncipirani SIGovi u Novom Sadu, posto sam primetila da NS nema prezentaciju svojih SIGova i da je veci broj njih "stacioniran" u Beogradu.
Da li postoje sastanci clanova (u NSu) na nekom nedeljnom/mesecnom nivou?
I kada ce biti prijem novih clanova u NSu?
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Subota, 20.02.2010 21:31    Naslov: Re: Uclanjenje u Mensu Odgovoriti sa citatom

Amelie ::
Volela bih da mi kazete iz licnog iskustva (ne da mi pisete da pogledam na zvanicnom sajtu!) ...

Necu uraditi ni jedno (reci pogledaj na sajtu) ni drugo (koliko moze da ti znaci licno iskustvo bilo koga koga ne poznajes?).
Reci cu ti da se za odgovore na pitanja obratis mailom koordinatoru Mense u Novom Sadu ili da kontaktiras telefonom kancelariju u Novom Sadu (sredom ili subotom od 19h do 21h, 021/456000) i od dezurnih cujes da li ima sastanaka te da li ima zakazan termin za prijem za nove clanove.
Nazad na vrh
Amelie
Gost

PorukaPoslao: Ponedeljak, 01.03.2010 22:17    Naslov: Kontakt koordinatora Novog Sada Odgovoriti sa citatom

U prethodnoj temi ste mi rekli da kontaktiram koordinatora za NS, ali na sajtu nigde ne ogu da nadjem kontakt mail. Pa, ako neko moze da mi ostavi ovde, bila bih jako zahvalna!
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Ponedeljak, 01.03.2010 22:52    Naslov: Odgovoriti sa citatom

kao sto sam u temi "ntc sistem ucenja" naglasila: "bord ne dozvoljava da u textu ostavljamo linkove i mail adrese".
bas zbog toga sam vam napisala i broj telefona i radno vreme kancelarije u novom sadu da bi mogli da vam izdiktiraju adresu koju ne mozete da nadjete iako se nalazi na strani kontakt u delu koji se zove lokalne mense, gde su navedene lokalne mense i njihovi koordinatori.
isto tako sa strane pod nazivom lokalne mense klikom na link "lokalni koordinatori" mozete dospeti na stranu kontakt gde su, kao sto vec rekoh, pobrojane sve lokalne mense i pored imena svakog grada se nalazi i ime i prezime koordinatora - svako to ime i prezime je link ka e-adresi datog koordinatora.
Nazad na vrh
Gost
Gost

PorukaPoslao: Petak, 03.09.2010 20:22    Naslov: Učlanjenje Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima,
Položio sam test pre desetak godina, mislim da je bila 2000. godina i sada bih ponovo želeo da platim članarinu. Kome, gde i kako da se obratim? Da li čuvate rezultate testova još uvek ili treba ponovo da polažem?
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Petak, 03.09.2010 23:59    Naslov: Odgovoriti sa citatom

dobro nam došao Smile

pošto iz tih par godina nemamo baš sve podatke u elektronskom obliku provere radi (da li te ima u bazi potencijalnih članova) pošalji mail sa svojim podacima (najbitniji je jmbg) na adresu za ažuriranje podataka (adresa je na strani kontakti). administrator baze podataka će ti odgovoriti možeš li odmah da se učlaniš ili će biti potrebno još nešto.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu