Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

ne mogu da se logujem/registrujem na sajt/forum

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Gost

PorukaPoslao: Nedelja, 24.02.2008 12:10    Naslov: Ponovo clan Odgovoriti sa citatom

kako i kada dobijam podatke za pristup kako zvanicnom sajtu ali i ovom forumu?

da li nekadasnji podaci ponovo vaze ili se treba ponovo registrovati?

kome da se u vezi toga obratim?

hvala u napred
Nazad na vrh
milicam

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Ponedeljak, 25.02.2008 01:55    Naslov: Re: Ponovo clan Odgovoriti sa citatom

Anonymous ::
kako i kada dobijam podatke za pristup kako zvanicnom sajtu ali i ovom forumu?

ne znam na sta mislis kada kazes "dobiti podatke za pristup...".

mogucnost da se registrujes/logujes na sajt i forum dobijas tek po uplati clanarine i evidentiranju u bazi clanova.
ukoliko si clanarinu vec uplatio molim te da mi posaljes mail sa svojim podacima (moju kontakt adresu ces naci na strani kontakti i lokalna mensa beograda, prvi deo adrese mi je ovaj "nick")

da li nekadasnji podaci ponovo vaze ili se treba ponovo registrovati?

ukoliko se na ovaj forum/sajt nisi ranije registrovao moraces to prvo da uradis a ako si vec obavio registraciju podaci su isti.

kome da se u vezi toga obratim?

ako sve sto sam vec napisala ne pomaze posalji mi mail i strpi se desetak dana jer je pola webtima na zimovanju sa koga se vracaju sledeceg vikenda.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
void2
Gost

PorukaPoslao: Sreda, 02.04.2008 08:47    Naslov: ne mogu da se logujem/registrujem na sajt/forum Odgovoriti sa citatom

Nedavno sam uplatio clanarinu.
Stigla mi je clanska karta i malocas sam se registrovao na mensa.rs po prvi put.
Posle popunjavanja podataka dobio sam na mail link za aktiviranje registracije i kliknuo, ali samo da bih dobio poruku:

"Link za aktivaciju nije ispravan ili je istekao!"

Pokusavao sam vise puta, ali bezuspesno.

Onda sam samo kliktao na Back u browser-u dok ponovo nisam dobio obavestenje da sam uspesno registrovan i da cu dobiti aktivacioni link na mail. Stigao mi je jos jedan mail sa drugacijim aktivacionim linkom. Tek posle odlaska na taj link dobio sam poruku da mi je nalog uspesno aktiviran.

Sada se uspesno logujem na mensa.rs kao user "void", ali ne mogu da se logujem na forum.mensa.rs. Kad na forumu odem na link "Zaboravio sam sifru" nista se ne dogadja.

Mozete li da mi pomognete.

Pozdrav
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Petak, 04.04.2008 01:00    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Posto nam je na web listu stigla ista ovakva poruka, mislim da je problem resen. Ako to niste bili vi, molim javite se web timu e-mailom. Adresu web tima cete naci na stranici Kontakt naseg sajta.
Nazad na vrh
novi_clan
Gost

PorukaPoslao: Nedelja, 13.04.2008 21:29    Naslov: registracija Odgovoriti sa citatom

Imam problem oko registracije. Kada unesem sve podatke i idem na "Registruj se!" izbaci mi sledece: "Uneti podaci nisu ispravni!"
Pokusao sam vise puta i stalno mi isto izbaci.
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Nedelja, 13.04.2008 23:39    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ako je u pitanju isti novi clan koji se javio preko liste web tima i Izvrsnog odbora, onda je dobio odgovor. Ako je druga osoba u pitanju, neka posalje mail sa podacima na adresu web tima.
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslao: Četvrtak, 15.05.2008 10:16    Naslov: ne mogu da se prijavim na forum Odgovoriti sa citatom

Kad unesem korisnicko ime i lozinku sa kojima se normalno registrujem na sajtu dobijem sledecu poruku:

Informacije

Uneli ste pogrešno ili neaktivno korisničko ime ili pogrešnu šifru

Klikni Ovde da probaš ponovo

Kliknite ovde da se vratite na indeks

Dobio sam aktivacioni mail ciji sam link pratio i normalno se registrujem na sajt mense, a na forumu ne mogu. pls help Sad
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Četvrtak, 15.05.2008 14:46    Naslov: Odgovoriti sa citatom

oko ovoga ti na zalost ne mogu pomoci nikako drugacije osim savetom da se javis mailom web timu (ili meni) jer ovako ne vidimo ko si.

mail adrese se nalaze na kontakt strani naseg sajta.
Nazad na vrh
Nastic Nenad
Gost

PorukaPoslao: Subota, 18.07.2009 17:51    Naslov: Evo i mene Odgovoriti sa citatom

Forum mi stalno odbija prijavljivanje.Sta moze biti uzrok tog problema?
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Subota, 18.07.2009 22:30    Naslov: Odgovoriti sa citatom

posto me ovakvo tvoje pitanje asociralo na ono cuveno dopisivanje australijskih pilota i mehanicara imam potrebu da ti odgovorim sa lakonskim: "razne stvari mogu biti uzrok tog problema" Cool
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslao: Utorak, 01.02.2011 11:16    Naslov: Zasto nemam pristup a platila sam? Odgovoriti sa citatom

Ne mogu da pristupim forumu, a platila sam clanarinu za 2011. Doduse tek juce, ali...

Vesna Polomac
Nazad na vrh
milicam

PorukaPoslao: Utorak, 01.02.2011 17:47    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zdravo Vesna Smile

U pitanju je automatski proces koji server odradi sam.
Nakon sledećeg ažuriranja ćeš moći ponovo da pristupiš svim našim servisima.
Slične stvari bi se dešavale koji god dan da je izabran jer izvodi kasne u odnosu na same uplate.
Nazad na vrh
Kiza_Hood
Gost

PorukaPoslao: Sreda, 08.01.2014 08:27    Naslov: Rokovi Odgovoriti sa citatom

Pa dobro, majku mu, zar ne bese rok za uplatu clanarine bez gubitka pristupa Forumu nesto duzi?! Evil or Very Mad
Nazad na vrh
aborovic

PorukaPoslao: Sreda, 08.01.2014 09:11    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Bese, ali smo poslali pocetkom decembra poruku na Info listu da cemo se od ove godine drzati statuta i iskljucivati pocetkom januara. Nismo bas 1.januara iskljucili, da bi pristigle uplate onih koji su poslednjih dana u godini izvrsili uplatu, ali posle nekoliko dana jesmo.
Nazad na vrh
upit avram83
Gost

PorukaPoslao: Utorak, 24.03.2015 08:07    Naslov: Ne mogućnost pristupa forumu Odgovoriti sa citatom

Članarina za 2015 je uplaćena jos 30.dec 2014 a do danas nisam dobio pristup forumu ( počinje 4ti mesec),
sa obrazloženjem da je problem u sistemu - posle xx razmenjenih mail-ova i dalje nemam pristup...
U čemu je konkretno problem ?

Jedina poruka koju sam video je "zao nam je- korisnicko ime je vec uzeto" i " ne važeće korisničko ime"
A na mensa.rs se logujem normalno...
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu