Forum Mense Srbije Forum Mense Srbije
www.mensa.rs

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Login prezentacijeLogin prezentacije 
 Forum SubscriptionsForum Subscriptions   ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Ne mogu da se prijavim!!!

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Lela
Gost

PorukaPoslao: Ponedeljak, 30.03.2009 22:03    Naslov: Ne mogu da se prijavim!!! Odgovoriti sa citatom

Kome da se obratim da mi promeni mail adresu. Saljete mi poruke na nesto sto ne postoji a toliko je "dobra" organizacija sajta da nemam pojma kome da se obratim!!! ccccccc ccc Twisted Evil
Nazad na vrh
milicam

Na boardu od: 20 Dec 2005

PorukaPoslao: Ponedeljak, 30.03.2009 23:31    Naslov: Odgovoriti sa citatom

problem sa tvojim pitanjem je sto nemam ideju o kakvoj mail adresi pricas - mail adresi koju si ostavila da bi ti slali obavestenja o predstojecim testiranjima ili mail adresu koju si ostavila na anketnom listicu pri testiranju te smo je mi uneli u bazu?

ako je u pitanju prva varijanta - posalji poruku web timu, a posto se ne snalazis u organizaciji naseg sajta da ti pomognem - ona se nalazi na stranici kontakti.
ako je u pitanju druga varijanta - posalji poruku na adresu ispred koje pise "Ažuriranje podataka o članovima" (a za svaki slucaj da ponovim - i ovu adresu mozes naci na stranici kontakti)
ako ti ovaj odgovor nije pomogao - izvini.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošaljite privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    Forum Mense Srbije -> Testiranje i učlanjenje Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete brisati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu